Kurumsal 2023-06-16T15:32:41+03:00

Anatomi Sanat Akademisi?

Sanatla ilgilenen   gençlerin Anatomi sanat akademisiyle tanışmaları onların bu  alanda  mesleki  anlamda daha  başarılı  bir  kariyer  yapmalarında  önemli  rol  oynayacaktır. Eğitim  kurumumuza  gelenler yeteneklerine   ,ilgi  alanlarına  ve  becerilerine  göre uygun  programlarda  eğitilirler.

Bu   aldıkları eğitim  sonucunda   yeteneklerini bilgi  ve  pedagojik   olarak  nasıl  uygulayacağını öğrenirler.

Ülkemizde  son  yıllarda  eğitime  yapılan  yatırımlar doğrultusunda, Anatomi sanat akademisi  olarak üzerimize  düşen   sorumluluğu   yerine  getirmek    amacıyla  eğitim   kurumumuzda  eğitim   alan   kişiler    çağdaş ,   modern      Avrupa Birliği standartlarında  sınıflarda   teknolojinin son   imkanlarını kullanarak   alanımızda üst  öğrenim için gerekli temel eğitimi   sağlamaktayız.

Gençlerimiz ,   çocuklarımız bizden aldıkları eğitimlerle özgüvenleri   artmakta   , mesleki anlamda kaliteli ürünler ortaya koyabilmektedirler.

Eğitim kurumumuzda   gençlerimize  gün boyu  ücretsiz-sınırsız çay  ve  kahve  çeşitleri   ikramımızdır. Ayrıca    ücretsiz-  sınırsız kablosuz   wifi –  internet   hizmeti  verilmektedir.

Vizyonumuz

Eğitimde kalite tüm eğitim kurumlarının hedefi olmalıdır. Eğitimde toplam kalite ilkesine göre hareket etmenin ve başarılı olmanın ana prensibi ise; daima “öğrenci odaklı” hareket etmektir. Anatomi Sanat Akademisi öğrencinin seviyesine göre ders akışı sağlanır. Her öğrenciyi farklı birer birey olarak görüp, bireyin her türlü ihtiyacına cevap verecek sanatsal bilgi, kültür, kaynak, teknik ve takdik kazandırmakla başarısızlık ortadan kalkacaktır.

İşte Anatomi Sanat Akademisi olarak biz; her zaman bunu sağlayabilecek deneyimimiz, uzman eğitmen kadromuz ve ilk günkü heyecanını kaybetmeden çalışan ekibimizle başarıya odaklanan bir kurum olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik bir anlayışla, sürekli yeniliklere açık, proje tasarlayıp geliştirebilen, başarının mutlak planlı ve programlı çalışmaktan geçtiğine inanan ve her zaman daha iyiye, ileriye bakan bir kurum olmanın tacını taşıyoruz.

Güven 100%

Misyonumuz

Temelde birçok insan sanata hayranlık duyar.Ama cesaret edip eline fırça yada kalem alamaz.”Yeteneksiz insan yoktur,sanat eğitimi alamamış insan vardır” ilkesiyle yola çıkarak, önce insaları cesaretlendirip sonra da sanatı sevdirmeyi ve yaşatmayı hedefliyoruz. Sanatı öğretirken;severek,eğlenerek öğretmeyi ve bu süreç içerisinde özgüven kazandırmayı sorumluluk edinerek farklı yöntem ve takdiklerle çok hızlı öğrenmeyi de sağlıyoruz.Maksimum 8 kişilik gruplarla,Avrupa standartlarında ,ferah ,temiz ve klimalı mekanlarda sanat eğitiminde kaliteyi sunarken, insana ve geleceğimize yatırım yapıyoruz.Bu sayede kendine güvenen,sağlıklı düşünebilen,çevresiyle ve toplumla barışık,üstün tasarım yeteneğine sahip,verimli,kabiliyetli bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Başarı 100%

Hedeflerimiz

Öğrenci ve kursiyerlerin ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda güzel sanatlar eğitimi ile ilgili temel bilgi ve beceriler kazanmalarına yönelik eğitim-öğretim görmelerini ve alanlarında başarılı bireyler olarak yetişmelerini, Güzel sanatlar ilgili yükseköğretim programlarına hazırlanmalarını, Türk sanatına, kültürüne katkıda bulunan ve başarıyla temsil eden bireyler olarak yetişmelerini, İş birliği içinde çalışma ve dayanışma alışkanlığı kazanarak takım ruhu ile hareket etmelerini, Alanlarıyla ilgili araştırma yaparak yorum ve uygulama yetkinliğine ulaşabilmelerini, Millî ve milletlerarası sanatsal faaliyetleri takip ederek bilgi ve kültürlerini geliştirmelerini, Sanatçı duyarlığını benimseyen disiplinli, centilmen bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır.

Kalite 100%